Home

Ms. Lisa Boulais

Lisa Boulais

Term - 12/2022-12/2022

Appointed 5/17/2021 to Unexpired Term - 12/2020 - 12/2024 (Bonilla) Appointment valid through next general election in 2022

 

Colin Clements
Colin Clements 

Board President, 2022

Interim Board Clerk, 2021

Board Clerk, 2020

Term - 12/2022-12/2026; 12/2018-12/2022; 12/2014-12/2018

 

Ms. Vanitha Daniel

Vanitha Daniel

Appointed 6/5/2021 to Unexpired Term – 12/2018 – 12/2022 (Lampel) Appointment valid through next general election in 2022

Term - 12/2022-12/2026

 

Stephanie Olsen

Stephanie Olsen

Board Clerk, 2023

Board Clerk, 2022

Term - 12/2020 - 12/2024

 

David Pombo

 David Pombo

Board President, 2023

Interim Board President, 2021

Board President, 2020

Board President, 2018

Board President, 2017

Board Clerk, 2015
Board President, 2014
Board President, 2011
Term - 12/2020 - 12/2024, 12/2016 - 12/2020; 07/2010 - 12/2016